IDĖJA - Naujienos

Teamwork is essential. It gives them someone else to shoot at."

Unknown


IDĖJA

Naujienos
PARTNERIAI
Seminaras "Nuo idėjos iki patento"
Kas yra išradimas? Patentinė paieška ir jos reikšmė. Kiek kainuoja patentas? Patento komercializavimas: nauda, sunkumai ir sprendimo būdai.

Seminaras "Nuo idėjos iki patento" vyks lapkričio 29 d. 10 val. VU Ekonomikos fakultete, Saulėtekio al. 9, II - ieji rūmai, JR1 auditorijoje. Seminaro lektorius - patentų konsultantas dr. Jacekas Antulis.

Nuo idėjos iki patento. Jau pirmadienį!
 
Keičiasi IDĖJA'10 parodos vieta
Šių metų studentų marketingo darbų parodo persikelia į Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto jungiamuosius rūmus, Saulėtekio al. 9. Kaip jau skelbėme, paroda vyks gruodžio 16 dieną. Nepraleiskite progos iš arčiau susipažinti su kūrinbingiausiomis IDĖJOMIS, kuriomis Lietuva gali didžiuotis.
 
Seminaras ,,Visa tiesa apie reklamą"

IDĖJA 2010 kviečia pasižvalgyti po reklamos pasaulį ir dalyvauti seminare ,,Visa tiesa apie reklamą"Seminarą ves ir savo patirtimi dalinsis reklamos specialistas, ilgametis IDĖJOS konkurso komisijos pirmininkas Linas Kriaučiūnas. Seminaras vyks  lapkričio 18 d. (ketvirtadienį) 15:30 val. VU Ekonomikos fakultetete (Saulėtekio al.9 II rūmai), JR10 auditorijoje.Ateik ir išgirsk puikią reklamą reklamai!!!